Pure coco

Kokosová voda je ideálním nápojem nejen pro sportovce. Znamená přírodní cestu hydratace a doplnění energie. Její jedinečnost spočívá ve 100% přírodním složení. Voda se získává z mladých kokosových ořechů nejčastěji z filipínských ostrovů. Voda se do skořápky dostává dlouhou cestou skrze vlákna stromu, je bohatá na minerální látky, neobsahuje tuk a cholesterol a k nám se dostává bez přídavku cukru, barviv a konzervantů. Díky přirozené rovnováze draslíku a sodíku hydratuje mnohem lépe než klasické sportovní nápoje, napomáhá správnému spalování, tedy i rychlejšímu hubnutí a navíc výrazně posiluje lidskou imunitu. 

Velkou milovnicí kokosové vody je i zpěvačka Dara Rolins, která ví, že kokosová voda obsahuje přírodní bioaktivní enzymy (kyselé fosfatázy, katalázy, dehydrogenázy, atd.), které podporují trávení, čímž napomáhají rychlejší látkové výměně, tedy rychlejšímu hubnutí. Vitamíny a minerály obsažené v kokosové vodě mají velký vliv na úbytek hmotnosti. Kokosová voda je velmi bohatá na vlákninu, antioxidanty, hořčík a draslík, který má schopnost přeměňovat vápník z potravy na svalovou hmotu, a tím se tak zvyšuje takzvaný klidový energetický výdej. Znamená to, že zatímco spíte, vaše svaly pořád pomáhají převádět tuky na energii. 

Proč právě kokosová voda?

  • je to přírodní izotonický nápoj obsahující životu důležité elektrolyty - ty ovlivňují množství vody v lidském těle, kyselost organismu (pH), svalovou činnost a další důležité procesy. Při pocení elektrolyty vylučujeme, takže je musíme následně doplnit tekutinami.  Elektrolyty obsažené v kokosové vodě (draslík, sodík, vápník a hořčík) na sebe snadno váží vodu, čímž  hydratují naše tělo výrazně lépe než čistá voda. Jen pro srovnání: klasických sportovních nápojů musíte vypít až 3x více než kokosové vody, abyste dosáhli stejného výsledku!
  • obsahuje více draslíku než banán a až 15x více než sportovní nápoje 
  • obsahuje velké množství kyseliny laurové, která má antibakteriální a antivirové účinky, působí tedy jako účinná ochrana proti nemocem a posiluje lidskou imunitu
  • má „antiageing efekt“, jelikož je nejbohatším přírodním zdrojem cytokininů - ty působí proti stárnutí buněk a tkání
  • zrychluje metabolismus, spaluje tuky a řídí hladinu cukru v krvi
  • podporuje činnost ledvin a močových cest
  • má skvělé detoxikační účinky a čistí trávicí trakt
  • působí proti zácpě a pálení žáhy
  • je vhodná pro těhotné a nové maminky
  • Kokosovou vodu můžete už dnes získáte i u nás v ČR, bud’ ve formě pravého zeleného ořechu nebo i v balené formě od Pure Coco. Více informací na www.purecoco.cz nebo http://www.facebook.com/pages/purecococz/230609970382044

Doporučuji pít čerstvou kokosovou vodu před, během i po cvičení. Tělo tak získá přírodní energii pro ten nejlepší výkon.