Veronika Tichá

Veronika Tichá

Holistic Lifestyle & Fitness Coach

 

Kdo jsem

Veronika Tichá, první certifikovaný holistický kouč životního stylu 3. úrovně v České republice, osobní trenérka fitness, Master trenérka FLOWIN®, instruktorka TRX a další (viz. kvalifikace).

Jsem holistický kouč životního stylu a fitness poskytující poradenství v oblasti pohybu, výživy a celkového životního stylu. Povedu Vás na Vaší cestě životem a poradím Vám, jak si vybudovat a udržet své zdraví, fyzickou kondici, emoční a mentální stabilitu. Vždy udělám to nejlepší, co mohu, abych Vám pomohla zlepšit, napravit, vybalancovat a normalizovat tu oblast Vašeho života, která je v nerovnováze. Pro zkvalitnění mých služeb jsem pro Vás otevřela privátní studio na Praze 7. Více na www.primalcode.cz.

Je mi velkou ctí být součástí Vaší cesty k uzdravení jakékoliv oblasti Vašeho života.

Moje filozofie

Přeji si:

  • Inspirovat Vás k vnitřní touze pozvednout kvalitu Vašeho života.
  • Ukázat Vám, jak můžete pilnou prací zlepšit své zdraví, svůj život a následně život i svých blízkých.
  • Probudit ve Vás Vaše zapomenuté Já.
  • Vybízet Vás k vyšším výkonům, cílům a podnítit Vás tak, abyste neustále pracovali na rozvoji svého fyzického, emočního, mentálního a duševního těla.
  • Naučit Vás nést zodpovědnost za Váš život, vzhled a zdraví.
  • Pomoci Vám uvědomit si, že Vaše dítě vnímá nebo bude jednou vnímat jeho svět skrz Vaše oči. Proto péče o sebe a zodpovědnost za Váš život je jediná a zásadní investice, která se bude předávat z generace na generaci, a která udrží Váš život v chodu světa dlouho poté, co tu už nebudete.

Není to investice, která stojí za to?

 

Moje životní mise

Můj život je má práce. Jsem žijícím příkladem mé filozofie. Žiju to, co předávám dál.

Abych Vám mohla být tím nejlepším koučem, musím vědět, kdo jsem. Doslova podle pravidla: abych mohla “uklidit“ ve Vašem životě a ve Vašem těle, musím mít zprvu uklizeno v tom svém, protože jen já jsem zodpovědná za své tělo, zdraví, život a za svá rozhodnutí. To co žiji, předávám dál.

Za vším bylo Proč a Jak

Již více než dekádu svého života se zabývám otázkami týkajícími se významem věcí, které v životě děláme: proč jsou někteří lidé stále nemocní a jiní ne, proč jsou někteří lidé šťastní a jiní ne, proč jsou někteří lidé úspěšní a jiní ne nebo proč se někteří lidé bojí a jiní ne? Jaké jsou příčiny těchto stavů a jak je možné je změnit? Jaký dopad má, co si myslíme, co cítíme nebo co jíme na naše tělo a na naše zdraví? Hledání odpovědí na tyto otázky je to, co dodává mému životu vášeň, kterou pak mohu předávat dál. Je to celoživotní cesta o každodenní vědomé práci na sobě, učení se a objevování skrytých pravd a odpovědí.

Abych našla odpovědi, následovala jsem svou intuici a začala se učit a spolupracovat s těmi nejlepšími lidmi z oboru jako je Paul Chek, Angie Lustrick, Donal & Cathy Carr, Roger Gilchrist, PhDr. Jíří Čumpelík, Ph.D. a mnoho dalších.

 

Veronika TicháVeronika TicháVeronika Tichá

 

Jak to vše začalo

S fitness jsem začala ve svých 16ti letech. Zprvu to byl pouze koníček. Nyní se mu profesně věnuji už víc jak 16 let. Mou cestu v oblasti fitness a životního stylu odstartovala má první návštěva Austrálie v roce 2005 a setkání s Benem Ly (UTS Fitness Center, Sydney). Ben mě inspiroval k profesnímu rozvoji v oblasti fitness a motivoval ke studiu a získávání zkušeností potřebných k dosažení nejvyšší profesionální úrovně toho co dělám. Ze Sydney jsem se vrátila po dvou letech již jako certifikovaný osobní trenér. O několik let později jsem se znovu vydala do Austrálie a poté i do Anglie, abych se dál vzdělávala ve svém přístupu k životu a absolvovala jsem kurz Holistic Lifestyle Coach, jehož zakladatelem je Paul Chek. Přístup Paula Cheka dal mé práci celistvost, komplexní přístup (pohyb, strava, mysl). 

To co jsem hledala, jsem našla v Peru

Jako další místo, kam mě má intuice vedla, bylo Peru, Amazonka, místo, kde hluboce soustředěná práce s podvědomím a s tamními šamany sjednotila celý můj dosavadní život. Více se dočtete na mém blogu v článku Návštěva šamanů v Peru.

Procházení každé úrovně mého profesního a osobního rozvoje bylo pro mě obohacujícím zážitkem. Důvěra v sílu mé intuice mě vždy dovedla přesně do míst, kde jsem v danou chvíli měla být. Vždy to pro mě byl impulz posunout se, znovu věci spojit a naučit se je předávat dál. 

Chci obohacovat svou činnost o nejnovější poznatky a metody

V posledních letech se v mé praxi věnuji převážně holistickému koučinku životního stylufunkčnímu fitness, které doplňuji zdravotním cvičením.  Mým cílem je neustále se vzdělávat ve všech těchto oblastech, a přinášet tak nejnovější metody a postupy z celého světa, do svého podnikání, a tím obohacovat Vás, mé klienty.

Abych Vám mohla nabídnout tu nejlepší možnou péči, v březnu 2017, jsem pro Vás otevřela vlastní lifestylové a pohybové studio Primal code na Praze 7. Více na www. primalcode.cz.