nahoru

Pro každou ženu je důležité cítit se a vypadat dobře. Každý má samozřejmě na své tělo a to, jak chce vypadat jiné nároky. Mně můj vzhled živí, je to součást mého životního stylu, mé image.

Vždy jsem chtěla vypadat dobře a mít krásnou štíhlou postavu. Jenže se mi to ne a ne povést. Člověk zkouší různé diety, cvičí sám, když to stále nejde, tak si najde nějakého trenéra, aby mu sestavil tréninkový plán, ale nic z toho mi k mé vysněné postavě nepomohlo.

Veroniku znám téměř 10 let a nemůžu říct, že bych s ní zažila dvakrát stejnou hodinu. Každé naše setkání je jiné, vždy na míru mému aktuálnímu stavu.

Veronika je mým online lifestyle a fitness coachem. Díky pravidelnému cvičení a konzultacím ohledně zdravého životního stylu a zdravé stravy mě dostala po porodu zpět do kondice.

"To, že jsem začal cvičit s Veronikou, zcela zásadně a pozitivně změnilo můj život. Individuální tréninky i ty spojené s mou dcerou, jsou náročné, ale neuvěřitelně povznášející.

Veroniku jsem potkala před 16ti lety ve World Classu, v Praze. Za tři roky pravidelného trénování mě dostala, po mém prvním dítěti, do perfektní kondice, nikdy jsem se necítila tak jistá sebou a svým tělem. Veronika je velmi inspirativní a kreativní člověk, který na sobě neustále pracuje a rozvíjí se. Její osobní a pracovní vývoj během posledních šestnáct let je obdivuhodný.

"I've been training with Veronika for over 16 years, and I am most impressed by her dedication to continually improve her knowledge and expertise about physical fitness.

Jako umělkyně mám jiný denní režim a často pracovně cestuji. Dobrá fyzická a zdravotní kondice je pro mě jedna ze tří nedůležitých životních rovin - duchovní, mentální, tělesná, které mi zajišťují rovnováhu v mém životě. V zdravém těle je zdravý duch.

Nikdy jsem moc nerozuměla holkám, co chodily 3x týdně do posilovny a nemohly bez toho být. Všechno se změnilo v momentu, kdy jsem se setkala s drobnou brunetkou Veronikou. Již po prvním tréninku jsem věděla, že by to mohlo fungovat.

Veronika´s friendly and professional approach has been extremely helpful to both improve my physical condition and adopt a healthier lifestyle.

We came across Veronika when my husband decided «Enough is enough» and started a long journey of regaining his slim youthful body (shredding 20 extra kilos along the way).