Co o mně říkají klienti

Ellipse 33

„I’ve been training with Veronika for over 16 years, and I am most impressed by her dedication to continually improve her knowledge and expertise about physical fitness.
Thanks to this aspect of her approach to training, she has helped me maintain interest in my fitness program by identifying various ways to provide variety in training sessions and provide well rounded improvement in my physical condition.”

Steven_tichy_2 1
Steve Tichý,
Generální manažer

„Setkání s Veronikou považuji bez nadsázky za jednu z nejlepších věcí, které mě v životě potkaly. Po letech skupinových lekcí a posilování jsem konečně našla cvičení, které dává smysl. Veronika mi ukázala jak vnímat svoje tělo „zevnitř“ a pracovat s ním tak, aby pohyb byl radost a ne bolest. Každý trénink s Veronikou je výzva, pokaždé dokáže cvičení „ušít na míru“ a přizpůsobit hodinu mému momentálnímu fyzickému a psychickému stavu. Nad rámec cvičení mi Veronika radí i v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Obdivuji Veroničiny bohaté znalosti, zkušenosti a snahu neustále na sobě pracovat a posouvat se dál a velice si vážím její snahy navést mě na cestu životní rovnováhy.”

Reference-iva-storkova
Iva Štorková,
Advokátka

Veronika je mým online životním koučem. Díky pravidelným konzultacím vím, jak se stravovat, mám více energie, lépe zvládám stresové situace a rozumím více vlastnímu tělu. Domácí trénink, který pro mě Veronika sestavila je pro mě naprosto ideální kombinací efektivnosti a úspory času. Nemusím dojíždět do fitness centra, což je pro mě velkou výhodou, jelikož čas ušetřený na dojíždění mohu věnovat svému synovi a domácnosti. Veronika je nejen profesionál ve svém oboru, ale umí i výborně povzbudit a psychicky podpořit, což je pro odhodlání změnit svůj životní styl velmi důležité.

Resize_michaela_tychlova
Michaela Tychtlová,
Maminka

Vždy jsem chtěla vypadat dobře a mít krásnou štíhlou postavu. Jenže se mi to ne a ne povést. Pak jsem potkala, Veroniku, která mi v dobrém slova smyslu, převrátila život naruby a stala se jakýmsi průvodcem na mé cestě. Zjistila jsem, že to není jen o cvičení, ale také o stravě, spánku a mému vnitřnímu nastavení. Už po roce byly vidět obrovské změny. Nejenže jsem získala vysněnou postavu, ale cítila jsem se plná energie, zdravě a sebevědomě. Zbavila jsem se chronické bolesti zad, únavy a mého dlouhodobého dermatologického problému, ekzému. Především jsem ale získala přátelství s tak inspirujícím a úžasným člověkem. Obdivuji její odhodlání a sílu, to jak na své cestě pomáhá ostatním.

Petra_s_resize
Petra Sendreiová,
Maminka